Turniej Piłki Siatkowej

Turniej Siatkówki w Strupinie DużymW Zespole Szkół w Strupinie Dużym 13 kwietnia odbył się X Otwarty Turniej piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Chełm. Rozgrywki turniejowe rozpoczęły się meczami w dwóch grupach, następnie odbyły się mecze eliminacyjne do półfinałów oraz finałowe. Ostateczna kolejność drużyn przedstawia się następująco:

 

 1. Paka Synów Kiwaka
 2. Dream Team
 3. Strupin Młodzież
 4. Leśnicy Chełm
 5. Libero Dorohusk
 6. PK Skład Pokrówka

Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Chełm. Wręczono również nagrody dla najlepszych zawodników – rozgrywającego Anecie Wnuk, atakującego Emilii Gajewskiej oraz środkowego Arturowi Bieleckiemu. Zwycięska drużyna grała w składzie: Artur Bielecki, Łukasz Bielecki, Mariusz Doliński, Michał Głowacki, Krystian Woszczyński, Krzesimir Dąbski, Karol Strelczuk, Kamil Woszczyński. Organizatorami Turnieju byli radny Eugeniusz Chomiarczuk, Zenon Woszczyński, Zespół Szkół w Strupinie Dużym oraz Gmina Chełm.

Turniej Siatkówki w Strupinie Dużym

rozmiar tekstu

Gospodarka Odpadami

 • Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi >

  1 lipca 2013 roku gmina przejęła obowiązek odbioru i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych WIĘCEJ
 • Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi >

  1 lipca 2013 roku gmina przejęła obowiązek odbioru i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych WIĘCEJ
 • Rejestr działalności regulowanej >

  Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych Urząd Gminy Chełm uprzejmie informuje, że w dniu 1 stycznia 2012r. weszły w życie zmiany do ustawy o utrzymaniu czystości i porządku WIĘCEJ
 • Ewidencja zezwoleń >

  EWIDENCJA UDZIELONYCH I COFNIĘTYCH ZEZWOLEŃ NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI W  ZAKRESIE: odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych, ochrony przed bezdomnymi zwierzętami, prowadzenia schronisk dla WIĘCEJ
 • Azbest >

  usuwanie azbestu z terenu Gminy Chełm WIĘCEJ
 • Harmonogram wywozu popiołu i odpadów >

  Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie  22-100 Chełm ul. Wołyńska 57 NIP 563-000-08-72 REGON 110052871 Zakład Oczyszczania Miasta 22-100 Chełm ul. Bieławin 5 tel. (82) 565-44-93, (82) 565-60-05,  WIĘCEJ
 • 1


 

Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Hotspoty w Gminie Chełm

Galeria Video