Spotkanie informacyjno-konsultacyjne dot. budowy linii elektroenergetycznej

Szanowni Państwo!
W imieniu Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A., inwestora zadania pod nazwą: „Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Chełm - Lublin Systemowa”, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjno - konsultacyjnym dotyczącym realizacji przedmiotowej inwestycji na terenie gminy Chełm.
 
rozmiar tekstu

Gospodarka Odpadami

 • Gospodarowanie Odpadami Komunalnymi >

  1 lipca 2013 roku gmina przejęła obowiązek odbioru i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych WIĘCEJ
 • Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi >

  1 lipca 2013 roku gmina przejęła obowiązek odbioru i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych WIĘCEJ
 • Rejestr działalności regulowanej >

  Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych Urząd Gminy Chełm uprzejmie informuje, że w dniu 1 stycznia 2012r. weszły w życie zmiany do ustawy o utrzymaniu czystości i porządku WIĘCEJ
 • Ewidencja zezwoleń >

  EWIDENCJA UDZIELONYCH I COFNIĘTYCH ZEZWOLEŃ NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI W  ZAKRESIE: odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych, ochrony przed bezdomnymi zwierzętami, prowadzenia schronisk dla WIĘCEJ
 • Azbest >

  usuwanie azbestu z terenu Gminy Chełm WIĘCEJ
 • Harmonogram wywozu popiołu i odpadów >

  Zakład Azart ul. Kolejowa 1 C, 22-100 Chełm tel. 82 562 12 28 w. 22, 82 562 12 28 w. 25 Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Chełm w WIĘCEJ
 • 1

 

 


 

Biuletyn Informacji Publicznej

Dziennik Ustaw
Monitor Polski

Hotspoty w Gminie Chełm

Galeria Video