Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Chełm z dnia 10 listopada 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami dotyczących zmiany rodzaju miejscowości i zniesienia urzędowych nazw miejscowości, w okresie od 20 listopada 2017 r. - 24 listopada 2017 r. zostaną przeprowadzone konsultacje w formie ankiet skierowanych do mieszkańców poszczególnych wsi.

Celem konsultacji społecznych jest poznanie opinii w sprawie zmiany rodzaju miejscowości i zniesienia urzędowych nazw miejscowości.

Formularze ankiet opublikowano: na stronie internetowej gminy Chełm, w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Chełm oraz wyłożono u Sołtysów i w Urzędzie Gminy Chełm.

Wypełnione formularze ankiety można złożyć u Sołtysa, w sekretariacie Urzędu Gminy Chełm, przesłać drogą listowną na adres Urzędu Gminy Chełm (ul. Gminna 18, 22-100 Pokrówka) lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby posiadające czynne prawo wyborcze, zamieszkałe na terenie wsi której dotyczą konsultacje.

/-/ Wiesław Kociuba

Zarządzenie Wójta Gminy Chełm z dnia 10 listopada 2017 r.

1 lipca 2013 roku gmina przejęła obowiązek odbioru i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych WIĘCEJ

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie  22-100 Chełm ul. Wołyńska 57 NIP 563-000-08-72 REGON 110052871 Zakład Oczyszczania Miasta 22-100 Chełm ul. Bieławin 5 tel. (82) 565-44-93, (82) 565-60-05,  WIĘCEJ