Regionalne Zawody na Trenażerach

Wszystkich miłośników jazdy rowerowej, dzieci, młodzież, dorosłych,  zapraszamy do udziału w III Regionalnych Zawodach Rowerowych na Trenażerach Multimedialnych, które odbeda się 10 lutego 2018 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żółtańcach. Zgłoszenia wyłącznie na Kartach Zgłoszeń do 5 lutego 2018 r. do godz. 15.00. Szczegółowe informacje w Regulaminie Zawodów (poniżej).

LISTA STARTOWA

OŚWIADCZENIE

III REGIONALNE ZAWODY ROWEROWE  NA TRENAŻERZE MULTIMEDIALNYM 2018

ORGANIZATORZY:

·       Biuro Promocji Gminy Chełm

·       POLSPORT GROUP

·       AZART Grupa Peleton

·       PELETON – Sklep rowerowy

·       Sportowy Wolontariat Dziecięcy CEMEX – ZSO Nr 1 w Chełmie

PATRONAT MEDIALNY:    Nowy Tydzień Chełmski, Super Tydzień Chełmski

CEL IMPREZY:

·         popularyzacja sportów rowerowych wśród społeczności lokalnej;

·         integracja dzieci i młodzieży ze środowiskiem lokalnym;

·         zwiększenie aktywności uczniów na lekcjach WF i na innych zajęciach sportowych organizowanych w szkole i gminie;

·         popularyzację sportów do wyboru, sportów całego życia, zdrowego stylu życia w rekreacji rodzinnej, w tym rekreacji osób niepełnosprawnych, „sportowego zaktywizowania rodziców”, „połączenia WF-u z edukacją zdrowotną”, „ożywienia sportowego całej gminy” jak również „zachęcenia do aktywnych form wypoczynku”

·         propagowanie idei Sportowego Wolontariatu Dziecięcego CEMEX – ZSO 1 CHEŁM

TERMIN I MIEJSCE: 10 Lutego 2018 r. (sobota)Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Żółtańcach, godz. 10.00

WARUNKI UCZESTNICTWA:

W zawodach mogą startować  wszyscy zawodnicy zgłoszeni do zawodów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz rodziny i społeczność lokalna.

Zgłoszenia do 5Lutego 2018 r., potem zgłoszenia nie będą przyjmowane ze względów organizacyjnych.

·         Zgłoszenia  wyłącznie na Kartach Zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub bezpośrednio do Biura Promocji Gminy Chełm (Pokrówka ul. Gminna 18) i Sklep Peleton Chełm ul. Lwowska 72 (naprzeciw LIDLA).

·         Obowiązuje strój sportowy i obuwie sportowe.

·         Można startować na własnym rowerze z oponą tylną przystosowaną do metalowej rolki trenażera (o gładkiej powierzchni).

·         Zawodnicy niepełnoletni startują za podpisaną zgodą rodziców lub opiekunów.

·         Pozostali zawodnicy startują po podpisaniu oświadczenia.

SYSTEM ZAWODÓW:

·       Po dokonaniu rejestracji (poprzez Kartę Zgłoszenia) zawodnik zostanie przydzielony do odpowiedniej Kategorii.

·       Listy startowe (z przybliżonym czasem startu) zostaną udostępnione najpóźniej 8 lutego na stronie www.gmina.chełm.pl w zakładce Zawody-Trenażery 2018.

·       W dniu zawodów, przed przystąpieniem do jazdy, należy zgłosić swoją obecność, podpisać oświadczenie i pobrać pakiet startowy (biuro od godz. 9.00).

·       Jazdy dla wszystkich kategorii rozpoczynają się o godz. 10.00. Zawodnicy do lat 15 jadą na trasie krótszej, pozostali na dłuższej ustalonej przez POLSPORT.

·       Zawody odbędą się na kilku stanowiskach.

NAGRODY:

Niepowtarzalne dyplomy, nagrody rzeczowe, gadżety. Najszybsza zawodniczka i zawodnik weźmie udział w Wielkim Finale BKOOL w Częstochowie, organizowanym przez POLSPORT.

INFORMACJE:

Dodatkowe informacje, regulamin, karty zgłoszeń, oświadczenia:

·   Biuro Promocji Gminy Chełm Pokrówka ul. Gminna 18,  tel. 82 575 02 38.

·   Sklep PELETON Chełm ul. Lwowska 72 (naprzeciw Lidla)

·   www.gmina.chelm.pl w zakładce Zawody-Trenażery 2018.