Puchar Polski na szczeblu Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

W środę 10 maja w Rożdżałowie rozegrano finałowy mecz o Puchar Polski na szczeblu Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej między Chełmskim Klubem Sportowym Chełmianka a Klubem Sportowym Gminy Chełm Kłos. Spotkanie niestety dla naszych piłkarzy zakończyło się 3 bramkową porażką. Niemniej jednak zgromadzeni kibice mieli okazję zobaczyć prawdziwe sportowe widowisko.

Pierwsza połowa to aż dwie bramki dla gości, trzecia padła w 53 minucie. Obie drużyny nastawione na zwycięstwo nie szczędziły potu i zaangażowania.

Po zakończonych zmaganiach na murawie przyszedł czas na wręczenie Pucharów, medali i nagród które wręczyli: wójt Wiesław Kociuba, z-ca wójta Lucjan Piotrowski i przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki, Prezes ChOZPN Anatol Obuch, Marcin Grel z-ca dyrektora Wydziału Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Chełm. Anatol Obuch Prezes zarządu CHOZPN po rozegranym meczu nie szczędził pochwał dla gospodarzy za przygotowanie meczu. Doskonale przygotowana murawa, trybuny i budowana droga z parkingiem to prawdziwe atuty Rożdżałowa.

Teraz czas na regenerację, uporanie się z kontuzjami i kolejny mecz 13 maja o godz. 17.00. Wówczas Kłos zmierzy się w Rożdżałowie z Kryształem Werbkowice.